Hakkımızda

Şirketimiz 1991 yılında faaliyetine başlamıştır. Ülkemizde arıcılığın geliştirilmesi ve yaygınlaştırılması, bal haricindeki diğer arı ürünlerinin tanıtılması ve üretim aşamalarının modernleştirilmesi yerli üreticilerin desteklenmesi ve arı ürünlerinde dışa bağımlılığın azaltılması misyonumuzdur. 1996 yılından itibaren Arı Mühendislik Ltd Şti; kendi markası olan BALEN adı altında Bal, Polen, Arı Sütü ve Pekmez çeşitlerine ilave olarak Gıda Takviyelerini de ürün portföyüne katarak hizmetine devam etmektedir.

İnsanların sonsuz bir koşuşturma içinde olduğu ve bu yüzden yemek alışkanlıklarına hız kazandırdığı günümüz koşullarında, değişen tüketici taleplerini göz önünde bulundurarak doğanın bizlere sunduğu besin kaynaklarını sizler için hazırladık. Bu doğrultuda Gıda Takviyeleri’nin üretimini Türkiye’de ilk kez gerçekleştirdik. Ülkemiz için yeni olan bu sektöre öncülük ederken, dünya standartlarını yakından takip ediyor ve bilimsel kurumlarla ortak projeler yürütüyoruz.

Temel hedefimiz, koşulsuz tüketici memnuniyetini ön planda tutarak, insan sağlığına yararlı, yüksek kalite standartlarında ürünler üretmektir.

Balen ailesi olarak genişleyen ürün portföyümüz uygun fiyatlarımız ve yenilik ilkemiz ile hizmetinizdeyiz.